Fotenie, proces a rozsah

Spravidla sa snažím fotenie vtesnať do jedného dňa a zachytiť viacero možných atmosfér – aby bol zdokumentovaný príbeh domu počas celého cyklu dňa. V najbližšom možnom termíne potom fotky pripravím a vo forme katalógu odošlem na výber finálnych záberov. Tieto sa budú ďalej spracovávať do finálnej podoby. Samozrejmosťou je retuš potrebných miest. Počet fotografií z fotenia výrazne nelimitujem.

Video

Okrem fotografie sa venujem i tvorbe videí pre architektúru. Ku videu pristupujem rovnako zodpovedne ako ku statickým obrázkom. Video nie je bežným prezentačným nástrojom v našich končinách – práve preto budem rád, ak spolu prejdeme i túto možnosť prezentácie Vášho projektu.

Kontakt

Vpravo hore v menu nájdete link na Kontakt – ale kľudne kliknite aj sem.

Autorské práva na fotografie

Fotografie máte možnosť verejne zdieľať až po plnom uhradení faktúry.

Potom je potrebné uvádzať autora vo forme:

“Autor fotografií: Matúš Nedecký / Foter.sk”

Je potrebné uvádzať autora fotografií pri ich publikovaní na sociálne médiá, Vašu webstránku, alebo webstránky prevádzkovateľov architektonických revue. Rovnako je potrebné uviesť Matúš Nedecký / Foter.sk ako autora pri akejkoľvek printovej prezentácii.

Ako začať?

Jednoducho – pošlite mi správu, ja sa čo najskôr ozvem naspäť emailom. Preto si dajte pozor, aby ten váš bol správne vyplnený. Následne sa dohodneme na čase – aby sme si zabezpečili čo najlepšie svetlo, dátum, požiadavky a doladili si všetky detaily.